Žádost o unban - Legendario_21 • Minicraft.cz



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku

Zdravím,

proč jsi nebyl upřímný už od začátku? Proč jsi do tohodle celého zaplet strašně moc lží a polopravd?

Jasně jsem ti řekl, že farmu bez úprav pouštět nesmíš, že zbytečně laguje, tys farmu pustil celou hnedka asi po hodině, na což jsem tě upozornil znova. Proč jsi teda pouštěl tu farmu znova když jsi to od nikoho neměl povolené?(Ani od Jacka, který to zamýšlel až po restartu s jeho dohledem). TPS v noci byly stabilní, až hnedka poté, co jsi zapl tu svoji farmu, začly kolísat. Vaše farma to tedy byla. 

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Zdravim, 

Omlouvam se ze jsem nebyl ohledne hacku uprimny, ale ohledne farmy jsem byl 100% uprimny, proto prosim abyste farmu vratili, ja si koupim UB a s @monino04 farmu opravime tak aby se nelagovala. do te doby dokud nam vy nereknete ze je to ok tak nezapneme ani 1piston slibujeme. Budeme doufat ze nam vyhovite a date nam posledni sanci. Dekujeme, Legendario_21 a monino04.






Legends never die :D



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Chtel bych se zeptat jestli mi odpovite, protoze mi na tom zalezi. Dekuji 






Legends never die :D



Harpoonek
VIP

6 postů
0 reputace

IGN: Harpoonek
Od Harpoonek » okolo 1 roku

Zdravím,

Tímto nechci vstoupit nějak negativně do situace. Chci jen říct, že nemají jen tebe k řešení, takže je zbytečné psát zprávy typu "můžete mi odpovědět, kdy už mi odpovíte" a podobné výrazy. Je to člen AT, takže musíš počítat s nějakou časovou prodlevou.






S pozdravem a přáním hezkého dne, Techniček
Discord  Harpoon#7067

 



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku
Legendario_21 said:

Zdravim, 

Omlouvam se ze jsem nebyl ohledne hacku uprimny, ale ohledne farmy jsem byl 100% uprimny, proto prosim abyste farmu vratili, ja si koupim UB a s @monino04 farmu opravime tak aby se nelagovala. do te doby dokud nam vy nereknete ze je to ok tak nezapneme ani 1piston slibujeme. Budeme doufat ze nam vyhovite a date nam posledni sanci. Dekujeme, Legendario_21 a monino04.

Zdravím,

stále jsi mi neodpověděl proč jsi farmu pouštěl znova když ti to bylo několikrát opětovně zakazováno. Pokud jsi ohledně farmy "100% upřímný" proč jsi tvrdil Jackovi a Milenovi, že ti to nějaký Helper(očividně já) povoloval, že nic nelaguje?

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

//Netyka se žádosti o UB - Tobis

 








monino04
VIP

2 postů
2 reputace

IGN: monino04
Od monino04 » okolo 1 roku

Zdravim,

upozorneni jsme dostali pouze jednou a farme byla od te doby spostena jen po malych castech za ucelem testovani.Jackovi ani Milenovi jsme to netvrdili, pouze nam Jack oznamil ze po restartu muzeme farmu zapnout.

monino04








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku
Ahoj, rád by som veci ujasnil, pretože máte tendenciu si veci prispôsobovať - či už z vlastnej nevedomosti alebo úmyselne. Tvoj kamarát napísal helpop, na základe ktorého som prišiel. Nepamätám si presne, či mi to písal do msg alebo priamo do toho dotazu, ale tak či onak ma oboznámil s tým, že helper vám povedal, že vaša farma to nelaguje. Následne som vám hovoril, že to v ten deň už nepúšťajte a ďalej príbeh poznáte. Je to všetko dohľadateľné v logu. Ďalej sa už vyjadrovať nejdem, nechám to banujúcemu členovi.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Ahoj, rikas ze je to dohledatelne mohl by jsi mi prosim dat screeny cele nase konverzace??? Rad bych videl jak jsem ti psal ze mi to nekdo dovolil, mozna si to nepamatuju ale jestli jsem ti to opravdu psal a das screeny tak se aspon nekam posuneme. dekuji

 






Legends never die :D



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku

https://ctrlv.sk/mEf7

toto sa uz sice netyka mna, ale tiez si sebaisto tvrdil, ze to urcite vasa farma nie je https://ctrlv.sk/1K8q






E-mail: polakjack@minicraft.cz