Návrh (firma survival) • Minicraft.cz



Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Zdravím. Momentálně na survivalu propadla 1 firma, kterou vlastnil hráč der123. Chtěl bych navrhnout ponechání čtyř firem, myslím si že to bohatě na survival stačí pokud zde hraje 40-50 lidí denně. Dříve byly také čtyři firmy. Vyjádření prosím. 🙂








xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku

Ne








King2108_MC
Sponzor

10 postů
3 reputace

IGN: King2108_MC
Od King2108_MC » okolo 1 roku

Zdravím, nápad se mi zdá reálný. Je pravda, že na Survivalu hraje méně lidí a 4x Firmy bohatě stačí. @YomoSK

 








iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » okolo 1 roku
Zdravím, Osobně bych s firmama moc nehýbal, 5 je ideální počet. Ohledně nějakých cen. Každý si tu cenu může určit podle sebe, nevidím důvod proč zavádět nějakou pevnou cenu, aspoň to majitele firmy donutí sledovat ostatní firmy a jejich ceny, ne jen platit inkaso. Za mě tedy návrh ne, ale každopádně záleží na někom z vedení jak se k tomu vyjádří.





DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Zdravím,

v tom mém návrhu nešlo o cenu. Máš pravdu, že je to na každém, ale chtěl jsem se spíše věnovat zůžení firem na 4, protože jestli si pamatuješ tak dříve to tak i bylo. Myslím si, že na současnou aktivitu survivalu to stačí. + chci ještě dodat k té ceně, že když se na něčem někdo dohodne tak je slušné to respektovat. 

Díky F.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Já se snížením počtu firem souhlasím. Kdyby to bylo na mě, tak tam ani nejsou, protože podle mého akorát níčí ekonomiku. Takže rozhodně jsem pro Filipův návrh. Méně hráčů > méně firem.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
GejmronCZ said:

Já se snížením počtu firem souhlasím. Kdyby to bylo na mě, tak tam ani nejsou, protože podle mého akorát níčí ekonomiku. Takže rozhodně jsem pro Filipův návrh. Méně hráčů > méně firem.

Súhlasím, že to ničí ekonomiku, ale zároveň to robí server lukrativnejším. Skôr by to chcelo tie firmy nastaviť rozumne a na každom serveri zvlášť, nie takto primitívne, ako to je teraz.

Bot 








Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Zdravíčko,

návrh na zrušení firem to se mi moc nelíbí, jak psal Bot. Server (survival) to dělá takovým lepším, viděl někdo na nějakém jiném serveru firmy? Já ne.

F.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Akákoľvek manipulácia s firmami je ťažký oriešok, keď jednej strane ublížime a druhú vylepšíme. Firmy majú svoje výhody a nevýhody, no pre odobratie firmy je potreba silnejšie návrhy, než, že počtovo sú 4 dostatočné na aktuálny počet hráčov na Surve. Taktiež, ak by sa mali zaviesť akékoľvek pravidlá pri vlastnení firmy, tak je nutné ich dôkladne premyslieť.

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Zdravím,

tento návr jsem podával, když hráč der123 porušil pravidlo a dostal ban, propadla mu firma. Každá strana má + a -. Proto jsem se nažil to podat v takový čas, kdyby to žádné straně nevadilo.

Díky F.