Rýchlejšie otváranie crates. • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
samochalupka said:

@der123 Ešte navýšil? Ty sa chceš v tej arene hrať sám so sebou? 1 400 coins je dosť na mending. 

 Ahoj, prečo nie navýšiť? Mending nie je jednorazová vec. Ostane ti to na brnení až kým sa ti nerozbije. Ak si vieš dávať pozor, ostane ti to pomerne dlho. Je to dlhodobá investícia. Brnenie ťa vyjde na necelých 6k coinov, čo podľa mňa nie je veľa. 1-2 dni si vyberieš odmenu, zahraš dropper, budeš hlasovať a máš to. Skôr si myslím, že tu sa rieši lenivosť, či nie?

Bot

 








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku
ImB0T said:
samochalupka said:

@der123 Ešte navýšil? Ty sa chceš v tej arene hrať sám so sebou? 1 400 coins je dosť na mending. 

 Ahoj, prečo nie navýšiť? Mending nie je jednorazová vec. Ostane ti to na brnení až kým sa ti nerozbije. Ak si vieš dávať pozor, ostane ti to pomerne dlho. Je to dlhodobá investícia. Brnenie ťa vyjde na necelých 6k coinov, čo podľa mňa nie je veľa. 1-2 dni si vyberieš odmenu, zahraš dropper, budeš hlasovať a máš to. Skôr si myslím, že tu sa rieši lenivosť, či nie?

Bot

  

 

Lenivosť sa tu rozhodne nerieši. Pokiaľ viem ja hlasujem dosť aktívne, odmeny si vyberám. A na dropper? Prosím ťa. Ja sa nechem unudiť k smrti. 

 








Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » okolo 1 roku

Týpek tady píše že chce zlevnit mending protože na něho nemá. To je jak kdyby nějakej mladej týpek chtěl menší nájem protože na to nemá příjem a je línej si najít jinou lepší práci.

Basically no pain ---> no gain.

:)






email > ailexxxcz@seznam.cz



der123
Sponzor

20 postů
5 reputace

IGN: der123
Od der123 » okolo 1 roku

@samochalupka nie, len chcem aby mending nemal každý.