Prosba o pomoc • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte, prosím dobrých ľudí o pomoc s chybou, ktorú mi robí zrejme môj klient. Prikladám sem aj video - https://streamable.com/oa207g

Takto mi preblikuje obrazovka, resp. preblikuje mi to od úrovne Y: 225 a vyššie. Nikde inde na ostrove mi to nerobí, len v "poschodí" casína. Keďže sa zväčšili limity, plánujem niečo postaviť aj nad casínom a pri takomto preblikovaní sa mi do toho moc nechce :D.

Vopred ďakujem za všetky rady a čas, ktorý tomu venujete.
Pekný deň.

Bot
 








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku

Zdravím,

jakou používáš verzi minecraftu? Pokud je ta verze menší než 1.18 může to být tou výškou, zkus tedy aktualizovat na nějakou vyšší verzi. Může to taky dělat nějaký z modů, které používáš.

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
TobisMiner said:

Zdravím,

jakou používáš verzi minecraftu? Pokud je ta verze menší než 1.18 může to být tou výškou, zkus tedy aktualizovat na nějakou vyšší verzi. Může to taky dělat nějaký z modů, které používáš.

-Tobis

 Ahoj, ďakujem za odpoveď. Používam 1.17.1, kde mám aj módy. Zapol som teraz 1.18.2 a ide mi to v poriadku. Otázne je, či by to nešlo nejako zrobiť aj bez zmeny verzie. Som antitalent na pridávanie modov do minecraftu :D. 

Skúsim prípadne jeden odstrániť, nepouživam ho, tak či náhodou to nebude práve on. Ak nie, tak asi mi nič ine neostáva, ako si dať 1.18 a všetky mody čo používam k tomu..

Ak mal niekto podobný problém a vie čím to je, určite budem vďačný ak poradí :D..
 

Bot

//Bliká aj po odstránení toho jedného modu.








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku
ImB0T said:
TobisMiner said:

Zdravím,

jakou používáš verzi minecraftu? Pokud je ta verze menší než 1.18 může to být tou výškou, zkus tedy aktualizovat na nějakou vyšší verzi. Může to taky dělat nějaký z modů, které používáš.

-Tobis

 Ahoj, ďakujem za odpoveď. Používam 1.17.1, kde mám aj módy. Zapol som teraz 1.18.2 a ide mi to v poriadku. Otázne je, či by to nešlo nejako zrobiť aj bez zmeny verzie. Som antitalent na pridávanie modov do minecraftu :D. 

Skúsim prípadne jeden odstrániť, nepouživam ho, tak či náhodou to nebude práve on. Ak nie, tak asi mi nič ine neostáva, ako si dať 1.18 a všetky mody čo používam k tomu..

Ak mal niekto podobný problém a vie čím to je, určite budem vďačný ak poradí :D..
 

Bot

Jasně, ono přidávat ručně módy do minecraftu je obecně docela naprd :D Existuje docela dost launcherů (ATLauncher, PolyMC....), které umí stahovat tyhle módy rovnou z Curseforge (a dalších stránek) a v podstatě se o to nemusíš starat.
Možná někdo bude vědět více.

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
TobisMiner said:
 

Jasně, ono přidávat ručně módy do minecraftu je obecně docela naprd :D Existuje docela dost launcherů (ATLauncher, PolyMC....), které umí stahovat tyhle módy rovnou z Curseforge (a dalších stránek) a v podstatě se o to nemusíš starat.
Možná někdo bude vědět více.

-Tobis

 

Jasné no, pre mňa 5x tak naprd :D O tých launcheroch som ešte nepočul a obávam sa, že by som to nainštalovať nezvládol, poznáš moje skills v tomto :D :D.

Idem si to asi hodiť na 1.18.2 a dúfam, že sa mi tie módy tam podarí dať.

Každopádne, ďakujem ešte raz za pomoc Tobis.

Bot