POKRAČOVÁNÍ s Polakjack • Minicraft.cz



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 2 let

Takže oni si pokojně hrají a my jsme si přišli něco kompenzovat? Tímto názorem tedy tvrdíš, že šikana je pokojné hraní. Ti hráči ho napřed zabili a to metodou TPAKILL, což je zakázané a trestá se BANEM, pokud se nemýlím :), toto vše pokračovalo tím, že ho po dalším portu zavřeli do cely, odkud nemohl odejít, průběžně ho hitovali a do doby, než jsem přišel, když hráč prosil o pomoc, tak mu nechtěli vrátit jeho věci. Jak si psal, tak hráč dostal UNBAN, přitom porušil pravidla, která jsou jasně daná a srozumitelně vysvětlená. Pokud vím, tak existuje toto pravidlo: 3.2.3 Je zakázáno úmyslně ničit okolí cizí residence v rozmezí do 5 bloků od konce residence. V opačném případě se nesmí jednat o zásadní změnu vzhledu okolí, což já jsem neporušil a ani jsem zničením pár ametystových krystalů, které dorostou nezměnil zásadně vzhled okolí resky. Tudíž jsem dostal BAN neoprávněně, žádám o UNBAN a přestaň si kompenzovat své mindráky na nás. 






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 2 let

Nezamykat VLÁKNO prosíííííím, ráno se ještě přijdu podívat :P 






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let

Prezrel som si ešte raz log tpa killu, a áno, bolo to ešte pred tým, než ste tam napochodovali. Pomýlil som si časy, nahodil som mu znova ban. 

Čo sa týka Vás, bolo tam vyše 30 stránok v záznamoch, konkrétne teba 6 poodbných strán. https://ctrlv.sk/lQek. Nejak som si tam okrem toho amethystu všimol aj iné bloky, čím to asi bude? 

Dostali ste bany rovným dielom, je to jasný grief a tu nie je o čom disktuovať. Žiadosť zamietam, môžeš sa sem potom ešte vyjadriť, ale odo mňa to je všetko.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 2 let

A zjistil si, kolik bloků od res to bylo? :)






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 2 let

Tyto bloky se nacházely přibližně 20-35 bloků od res, tím pádem jsem pravidla neporušil, protože to také nemělo vliv na vzhled okolí resky






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



Poukl7
Sponzor

17 postů
14 reputace

IGN: Poukl7
Od Poukl7 » přes 2 let
Šel spát radši...





Bez dobré nálady


Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let

trolololl, dramaaa






Šulínek.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
Amelii_ said:

trolololl, dramaaa

 TICHO!!! BER PUKANCE








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let
ImB0T said:
Amelii_ said:

trolololl, dramaaa

 TICHO!!! BER

OMGGG ANOO!!!






Šulínek.



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Mohli by ste to sem niekto spísať aj s predošlým vláknom, že o čo vôbec ide? Aj keby budete požadovať iného člena AT o vyjadrenie, tak sa musí opäť skúmať celá vec od začiatku a vaším spísaním to podstatne zjednodušíte.

Ďakujem,

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz