tnt, dropper, observer • Minicraft.cz



Sonycka
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: Sonycka
Od Sonycka » přes 2 let

Dobrý deň.

Mám zopár dotazov. Hrám na survivale.

Mam otázku tnt sa da používať vo svojej reske? Lebo ked som si povolila tnt v pravidlách mojej resky, stále mi písalo pri použití,že nieje povolené.  Nikde som nenašla v pravidlách, že je zakázané,jedine, že by som to niekde prehliadla. A tnt sa dá zakúpiť aj v shope servera, tak či sa dá aj reálne využívať. Pomohlo by mi to vela pri stavani a  upravy terenu v mojej reske.

Ďaľší dotaz je o fungovaní droppera a observera pri automatických farmách, či fungujú správne.

KeĎ využijem dropper a observer podľa návodu napr. na automatickú farmu na med, nožnice alebo flaška na med, je vždy pri aktivovaní dropera iba vyhodená von, nepoužije sa na úl tak akoby mala. Vedel by mi niekto poradiť čo s tým? Či má tento systém nejaké obmedzenia na serveroch, alebo kde potom robím chybu.

Za odpovede a rady dakujem.








ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Zdravím, tnt je na stavební mapě zakázané z důvodu griefu mapy, stále se ale dá využívat na těžební proto je v shopu, u farmy na honey je myslím potřeba dispenser nežli dropper, dispenser vlastně používá ty věci co má v sobě (např. když má v sobě vodu a zapne se položí tu vodu či když má v sobě shulker položí ho), dropper ti ty itemy jen ze sebe vyhazuje popřípadě když se jich dá více na sebe je z nich item elevator možná proto ti ta farma nejde.

Zkus to s tím dispenserem mby ti to už půjde, pokud ne tak sem napiš, ještě to sama testnu kdyžtak.








Sonycka
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: Sonycka
Od Sonycka » přes 2 let

Ďakujem za radu. S dispenzerom to pekne funguje. Neuvazujete do buducna povolit tnt aspon v rezidenciach, aby hraci si mohli pomahat pri budovani stavieb a pri upravach terénu iba vo  svojej rezke?








ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

S TNT je to spíše otázka na @saffers, podle mě by to nějakým (pro mě skoro až magickým) způsobem šlo ale zas se v tom tolik nevyznám tedy se vyjádří on.