Žádost o unban - Jayden725 • Minicraft.cz



olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 2 let

Zdravím, 

Taky se ti žádné omluvy z naší strany nedostane. Důkazy sdílené níže jsou jasně svědčící proti tvé výpovědi. Žádný člen AdminTeamu si nemůže dovolit jen tak někoho potrestat jen kvůli jeho minulosti, trochu delší dobu jsme tě s Helperkou Bia24 a zkušebním moderátorem sledovali. Šel jsi na to chytře, až by jeden tvrdil že neprokouknutelně. Prozradilo tě ovšem pár věcí, jako první z věcí je opravdu velmi časté nacházení debrisu, které na tebe poukazovalo již od začátku. Poté jak je z nahrávek patrné, jsi jednou za čas narazil k gravelu, před kterým jsi se zastavil, a většinou za právě gravelem bylo schované ložisko debrisu, vždy jsi odkopal gravel, sebral debris a šel kopat jiným směrem kde jsi opět jako náhodou nacházel ložiska další. Nikdy jsem nekopal stejným směrem, stačilo ti vykopat ložisko a kopat se za jiným. Navíc, normální hráč by se gravelu vyhl, ty jsi vykopal pár bloků vždy jen pro zisk debrisu a potom jsi šel dále jiným směrem. To, že kopeš podlouhlé tunely neznamená, že si toho budeme nějak méně všímat.

Jak mi do pm psala Bia, tak z mého rozhodnutí jako autora trestu ti žádost o UB zamítám. 

Důkazy:

Screen   - Je zde vidět jaké jsou časové rozestupy z nacházení zmíněných ložisek.

Videomateriál pořízený Helperkou - Omlouvám se za kvalitu, zkoušel jsem nějak zvednout kvalitu ale neúspěšně. Každopádně je zde vidět zmíněná anomálie s gravelem, plus kopání cest přímo k ložiskám. 

Děkuji, s pozdravem olmík. 






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



TomGreeCZE
Hráč

5 postů
11 reputace

IGN: TomGreeCZE
Od TomGreeCZE » přes 2 let

Hezký den, 

Bylo jasně vidět že xray máš a ještě k tomu tam bylo dost členu AT takže myslím že není co řešit podle mého tedy.

S pozdravem TomGreeCZE

//edit olmik - vyřešeno - žádost zamykám//