Žádost o unban - Jayden725 • Minicraft.cz



Jayden725
VIP

5 postů
0 reputace

IGN: Jayden725
Od Jayden725 » přes 2 let

1. Důvod banu:x-ray

2. Datum a čas banu:9:40 cca 

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):dočaný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Olmík LP

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Ahoj moje jméno je Jayden, chtěl bych vám říct že ano možná se vám tento styl těžění zdá podezřelý, ale takhle jsem dostkrát těžil i tak před 3 lidma z A-Teamu a ban mi nedali, bohužel ano video o tom jak těžím si mužete myslet že opravdu x-ray mám ale nemám, chápu členy A-Teamu že mi daly ban je to docela sussy baka ale prostě takhle těžím na dosti severech a ban nedostavám až ted děkuji možná za odpověd jestli mi tady tenhle žadost o unban vyjde, ale hádam že ne pokud ne sčím počítám tak si unban zakoupím mě to problém nedělá, ale jenom skusím či vás tato zpráva nějak ovlivní k nazoru abych dostal unban,hezký den přeji OlmíkoviLP a Bia24 a skuste zvážit moji zpravu a když tak mi ban zkratit, hezký den.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):ano ale spíš je to s pohohledu modu a tak logicky 

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: už jsem napsal do 5

 

9. Důkazní materiál: nemám netušil jsem že za to dostanu ban jinak bych si to natačel

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival ?








olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 2 let

Hezký den, 

Já jsem dával trest na poukázání Helpera @Bia24 , tedy poprosil bych aby se prvně vyjádřila, a poté k tomu sem připíšu svůj pohled. 

 

S pozdravem olmík.






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



TomGreeCZE
Hráč

5 postů
11 reputace

IGN: TomGreeCZE
Od TomGreeCZE » přes 2 let

Hezký den, 

já jsem u toho taky byl ale počkal bych na Helpera @Bia24 tedy aby se k tomu vyjádřila a potom uvidíme co dal.

S pozdravem TomGreeCZE 








Jayden725
VIP

5 postů
0 reputace

IGN: Jayden725
Od Jayden725 » přes 2 let

tak co bude kde je Bia24 a její odpověd

 

 








Jayden725
VIP

5 postů
0 reputace

IGN: Jayden725
Od Jayden725 » přes 2 let

bohužěl Bia24 spí

 








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Hoj bia má i osobní život ne jen ten herní. Když ty jsi měl dost času na X-Ray tak ona má dost času irl než ti odpoví. Vyčkej si ona se ozve. A dej si pozor na double post díky.

Peace, Sad Emo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Jayden725
VIP

5 postů
0 reputace

IGN: Jayden725
Od Jayden725 » přes 2 let

Me to je jedno ja si unban kupim 








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

To je na tobě, ale nedokázal jsi počkat ani 10 hodin na odpověď. Jak říkám, je to na Bie jestli budeš mít unban nebo ne, takhle by jsi mohl zbytečně přijít o 1 kebab.

 






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
omlouvám se za to čekání. Moderátorovi olmikLP jsem poslala své důkazy, protože já bohužel nemám aktuálně čas to upravit a poslat atd. změnily se mi malinko plány. Z mého názoru xray máš, i když to bylo dost zvláštní. Koukala jsem na tebe velmi, velmi dlouho, abych si byla jistá. Jsou tam na videích vidět některé momenty, ale samozřejmě budu ráda i za vyjádrření ostatních členů AT jestli jsem si to tam jenom nevnutila, že to chci vidět. Samozřejmě jsem jen člověk a mohla jsem udělat chybu. Pokud bude shledáno, že nemáš xray, nebo že mé důkazy jsou nedostatečné dostaneš mojí omluvu a unban.

Doufám, že to tedy bude do dneška nejpozději do zítra vyřešené. Omrknu případnou situaci večer.

S přáním hezkého dne,
Bia :)

//Edit: Dopsáno pár vět






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



Jayden725
VIP

5 postů
0 reputace

IGN: Jayden725
Od Jayden725 » přes 2 let

Bia24 žadnou omluvu mi dávat nemusiš chybovat je lidské :D