Žádost o unban - Hayiku • Minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 2 let

1. Důvod banu:Afk u farem 1+h

2. Datum a čas banu:19.1. 17:15

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasný 12h

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @TobisMiner

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:neporušil jsem pravidla serveru 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):Ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:Podívejte se, kdy jsem naposledy psal do chatu 

 

9. Důkazní materiál:v logu

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:SB






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Zdravím,

porušil jsi pravidlo 3.2.8 ( -> 3.2.8 Je zakázáno pouze stát déle než 1 hodinu u farem, kde je automatizovaný systém na zabíjení mobů nebo sklízení surovin.). Ty jsi na tom stejném místě stál něco málo přes 3 hodiny. Zpráva v chatu bohužel nezaručuje, že nestojíš pořád na tom stejném místě. Důkaz -> link

Díky a hezký zbytek dne,

Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 2 let

V tom pravidle nejde o tom kde stojíš, ale o afkovani u farem. Znamenaje, že je zakázáno afkovat u farem déle jak jednu hodinu. Jelikož jsem psal do chatu po cca 30minutách tak to má stejný efekt, jako kdybych se po 30 minutách posunul o jeden block nemyslíš? Stále si stojím za tím, že ban je neoprávěný a sice přiznávám, že jsem na jednom místě stál, ale nebyl jsem nikdy afk déle jak 50 minut, proto stále požaduji unban, abych si tam znovu mohl stoupnout. :)

přeji hezky den.






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 2 let

@TobisMiner

 






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
Dávaj si pozor na double post, Tobis sa vyjadrí, keď bude online..





E-mail: polakjack@minicraft.cz



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Pravidlo neříká nic o afkování, ale pouze stání na místě. To, že do chatu jednou za 40 minut napíšeš "AFK" opravdu nepovažuji za to stejné jako pohyb. Na tvém účtě je více trestů ohledně stání u farem, takže tvrzení, že jsi nikdy nestál na jednom místě více než 50 minut je sice hezké, ale pravda je jinde. Ban je oprávněný.

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 2 let
TobisMiner said:

Pravidlo neříká nic o afkování, ale pouze stání na místě. To, že do chatu jednou za 40 minut napíšeš "AFK" opravdu nepovažuji za to stejné jako pohyb. Na tvém účtě je více trestů ohledně stání u farem, takže tvrzení, že jsi nikdy nestál na jednom místě více než 50 minut je sice hezké, ale pravda je jinde. Ban je oprávněný.

-Tobis

K tomuto nemám co říct, snad jen: ,,výsměch".

V pravidle je jasně napsané, POUZE STÁT, já jsem do chatu i psal po cca 30 minutách, což je dohledatelné v logu. Stále si myslím a jsem přesvědčen o tom, že tento ban je neoprávněný. Jednoduše jsem neporušil pravidlo, protože jsem POUZE NESTÁL. 

doporučuji @TobisMiner pořádně přečíst pravidlo předtím než dáš další neoprávěný ban.

 






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Dobře, pokud se ti nelíbí mé rozhodnutí o banu můžeš kdykoliv napsat na email info@minicraft.cz saffovi, kde mu nemám problém dodat více důkazního materiálu. Žádost tedy beru jako vyřešenou, lock 🔒

//Vyjádření k editu.

Log , přesťan tady stále lhát, zprávu si po 30 minutách neposlal a i kdyby tak je ban oprávněný. Odemčeno pro vyjádření hráče






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 2 let

Jsem rád, že si sem konečně dal Log, ve kterém je jasně vidět, že v 16:36 jsem napsal poslední zprávu. Ban jsem dostal v 17:15 tedy přesně 39 minut po tom, co jsem byl AFK. Já v pravidle vidím, že je zakázáno POUZE STÁT hodinu a více. Stále je můj ban neoprávěný a důkaz tady je.

@TobisMiner poprosim o vyjádření a omluvu za to, že mě tady nazýváš lhářem.

 






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Lhář jsi, omlouvat se za to nebudu. Je pěkné, že se to stále snažíš překroutit v tvůj prospěch, ale bohužel ti to nevyšlo. Na screenu je jasně vidět 15:11 - 16:36 bez žádné zprávy, tím se vyvrací i tvé tvrzení. Ban je oprávněný, lock🔒






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"