TomasC • Minicraft.cz






18 postů
reputace

IGN:
Od » přes 2 let

Zdravím

Chtěl bych podat stížnost na TomasC který mi odebral 30m na survivalu za údajné prodání naduplikované hlavy na survivalu. K věci mi nedal ani žadný důkaz že hlava je naduplikovaná hlavu jsem jenom přeprodal. Na serveru jsem v tu dobu nebyl ale jiní hráči mi psali že to ani nějak neřešil. A jenom mi odebral peníze. Dále se k věci ani nějak moc nevyjádřil ani mi moc nepřijde že by to chtěl nějak řešit.

 

 

Lucky








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let

@TomasC






E-mail: polakjack@minicraft.cz



TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 2 let

Zdravim,

pardon za pozdní odpověd. Vlastníkem té hlavy je člen AT, který si nepřeje aby jeho hlava byla prodávána. Jelikož mezi vámi kolují jen dvě hlavy, které jsem kdy rozdal, tak zbytek hlav je očividně duplikován nebo někým givnut. Kdybys moji hlavu získal právem, třeba zabitím nebo bych ti ji daroval, tak jsi i její vlastníkem ty. Přerušil jsem transakci peněz mezi tebou a tím hráčem, kterému jsi hlavu prodal a tu hlavu ti zabavil, jelikož se jedná o duplikát. Tvoji transakci jsem neprojížděl, ale když mi podáš jména od kterých si hlavu kupoval a transakce bude dohledatelná, je možné ti peníze od nich vrátit.

 

S pozdravem,
TC