Žádost o unban - _JokerB_ • Minicraft.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Hráč dostane určite nejaký čas na pretestovanie mapky a následne môže ten rekord opäť pokoriť.

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



_JokerB_
VIP

16 postů
2 reputace

IGN: _JokerB_
Od _JokerB_ » přes 2 let

Akym chovaním ? to že poviem nadavku *debilina* tak som agresivny a arogantny ? No ale dobre, vidiet že si asi nikdy nerobil parkour alebo hry jemu podobne alebo si nejaky nadprirozeny humanoid ktory si všetko zapamäta ? tak prečo hraš minecraft, daj si tyzden učenia, nauč sa všetky veci na to aby si prešiel školu a máš. No nebudem zas začínať lebo budem arogantný a agresívny. Každopádne skončil som pri tom že je vidiet že si nikdy nehral a nevenoval sa niečomu podobnemu ako je parkour. Napojim a hned ti to preskačem s rekordom na ktorý som musel skúšať a pracovať na tom. A k tomu ešte by som čítal s porozumením, napísal som že nerobí mi problem cvičit mapu 2 dni nie že ti ju prejdem pred tvojimi očami hned čo to napojim rekord na ktorý som pracoval a zlepšoval som sa dlhe hodiny.

Joker








_JokerB_
VIP

16 postů
2 reputace

IGN: _JokerB_
Od _JokerB_ » přes 2 let

Zdravičko

Len taka otazečka @MILENAJETETA ako dlho ti bude trvat ešte ten unban ?

 

Diky za odpoved Joker.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Nikde som nepísal, že unban udelím ja. Písal som len o požiadavke pre teba ako hráča.

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



_JokerB_
VIP

16 postů
2 reputace

IGN: _JokerB_
Od _JokerB_ » přes 2 let

Ahoj,

@100ry_ jak by sme sa dohodli na tom unbane, môžeš mi dat unban na 2 dni na natrenovanie mapy. Alebo sa ešte dohodneme prosím odpiš.

 

S pozdravom Jokerino








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 2 let

Čaučau,
dohoda bude taká, že ti dnes v noci hodím UB na nick a zajtra budeš mať celý deň až do večera čas trénovať a následne mi to ukážeš ako to skáčeš pred mojimi očami. Ak nebudeš online alebo odmietneš, ban ti znovu nahodím. Každopádne mi kľudne napíš aj skôr, keď budeš pripravený, nebudem sa brániť.

100ry






Hey G