Posílání screenu staré vulgarity a trest za to • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Zdravím, chtěl bych si stěžovat na @ChocolateLPCP a @matus95. Takže pan matus poslal paní Chocolate screen, na kterém jsem asi před týdnem (asi 10 dní zpět) napsal ,,pojebaný anticheat,, a dostal jsem za to mute od console. A Pan matus si udělal screen. Dnes byl pan Matus vulgární, tak jsem dal report a dostal mute, a jako pomstu poslal tento starý screen a dostal jsem za to mute. Takže si stěžuji na hráče @matus95 za posílání starého screenu a Paní @ChocolateLPCP za to, že dává muty za neověřené věci :) Klidně si najděte v logu, že jsem dnes ,,pojebaný anticheat,, nenapsal :) děkuji za vyřešení a vyjádření pana @saffers.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Zdravím, nikdo mi žádný starý screen neposlal, sama jsem si to našla v logu jenže mi neukázal datum, za to se omlouvám tedy.

Poprosím tedy @saffers jestli ať to smaže z banlistu.








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

To neřeší nic, že jsem teď bezdůvodně nemohl psát do chatu.

 






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Nevím tedy co po mě jiného chceš, více s tím nenadělám hold, omlouvám se tedy ještě jednou a příště si dám větší pozor.

 








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Omluva nestačí, chci nějaké odškodnění






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Jaképak by jsi si představoval za 10min nepsaní do chatu? 10k coinů či pár mega na survu?








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Tady nejde o 10 minut, tady jde o to, že třeba pan syo uvidí že jsem měl mute a bude ho ,,stupňovat,, a mega na survu nepotřebuji, tam nehraju.

 

 






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Jak jsem řekla saff se pokusí ti ho odendat z banlistu, tím pádem se nám to ukazovat nebude.

 








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Mně nějaký odebraní z ban listu nestačí. Kolikrát už ten AT fakt neví co dělá. Mnoho čenů do AT nepatří.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
keksik37 said:

Mně nějaký odebraní z ban listu nestačí. Kolikrát už ten AT fakt neví co dělá. Mnoho čenů do AT nepatří.

keksik37 said:

Mně nějaký odebraní z ban listu nestačí. Kolikrát už ten AT fakt neví co dělá. Mnoho čenů do AT nepatří.

 Chlape, ospravedlnila sa, mute ti zmaže. To čo chceš, aby ti vystavili sochu na lobby, alebo čo. Ak by si dostal ban a nemohol hrať na serveri, tak by som pochopil, že o nejaké coiny by si žiadal - kedže hraním by si ich za ten čas vedel napr. zarobiť. Ale za 10 minutový mute žiadať náhradu väčšiu ako ospravedlnenie a zmazanie trestu mi príde trošku pritiahnuté za vlasy :D

Trošku skromnosti a bude sa ti lepšie žiť bráško.

Kto robí, robí chyby wink