POMOC - KINGOFKING • Minicraft.cz



Kingofking
Sponzor

33 postů
71 reputace

IGN: kingofking
Od Kingofking » přes 2 let

Zdravíčko, to je něco se serverem? Po přihlášení na lobby, mě to hodí na "načítání terénu" následně padám do propasti plné tmy, padám, padám. Nic. Po nějaké době se opět objevím na lobby, ale sotva se mi to načte tak se mi to znova hodí do "načítání terénu" a znova padám. Takto se to opakuje opravdu do nekonečna a já se nemohu přihlásit. Počítač plynule funguje (během padání se mohu kochat doslova pohledem temnoty). Je pravda že poslední dobou mám na serveru neustále ping, nechápu z jakého důvodu. Přes cmd, přes měření na internetu mám ping v normě, cca 25-45, na serveru mi skáče nad 250-1000 (někdy mi to opravdu skočí i nad 7000 ms). Ještě včera, tedy dnes po půlnoci jsem hrál normálně (jakž takž) na serveru a nyní to prostě nejde. Ono totiž i během včerejšího hraní jsem neustále dostával disconnected a po portu na home, nebo warp jsem také padal až do konce biomu a až poté se mi to načetlo. Budu rád za jakkoukoliv pomoc. Firewall jsem zkusil vypnout a furt stejné.

S pozdravem Kinga








RandomJmeno
Sponzor++

2198 postů
1135 reputace

IGN: RandomJmeno
Od RandomJmeno » přes 2 let

Zdravím, na serveru vše vypadá v pořádku. Můžeš zkusit otevřít cmd a zadat příkaz:

tracert play.minicraft.cz

a ověřit, zda data náhodou netečou přes zahraničí a z toho důvodu bys mohl mít vysoký ping. Screen mi klidně můžeš poslat do soukromé zprávy, abys ho nemusel přidávat veřejně.

 

RJ






Email: randomjmeno@minicraft.cz

Moje fakty o Minicraftu

Můj YouTube kanál

Můj Twitch

Můj Instagram



Kingofking
Sponzor

33 postů
71 reputace

IGN: kingofking
Od Kingofking » přes 2 let

Uděláno, posláno. Některé hodnoty v soukromé zprávě jsou někdy zvýšené, např. na 300 ms.








Kingofking
Sponzor

33 postů
71 reputace

IGN: kingofking
Od Kingofking » přes 2 let

Problém vyřešen. Technik mi přinesl kabel, napojili jsme komp přímo k routeru + vyměnil kontektory ze switche k routeru (hlásilo mu tam problém s modrým párem, že neproniká)

z 25 000 ms mám krásných 0-25 ms.

Děkuji všem za podporu :D

S pozdravem Kinga








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Zdravím,

super. Jsme rádi, že se ti problém podařilo vyřešit. 

Lock 🔒

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"