Žádost o unban - bm1 • Minicraft.cz



bm1
Sponzor

31 postů
0 reputace

IGN: bm1
Od bm1 » přes 2 let

když mě uvidíš cheatovat tak mě klidně ban dej ale tahle nemáš dukaz ze jsem fakt cheatoval








bm1
Sponzor

31 postů
0 reputace

IGN: bm1
Od bm1 » přes 2 let

ale chápeš že řeším že není žadnej dukaz že jsem cheatoval

 








bm1
Sponzor

31 postů
0 reputace

IGN: bm1
Od bm1 » přes 2 let

tak kdyby jsi měl dukaz lepší tak to chápu ale tahle ne

 








King2108_MC
Sponzor

10 postů
3 reputace

IGN: King2108_MC
Od King2108_MC » přes 2 let

Zdravím, teď jsem si vše přečetl a moc nechápu tvoje rozhodnutí, jestli jsem to pochopil správně, tak máš jenom důkaz nejrychlejší čas.. 

 








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Zdravím,

důkaz nemusí být pouze video, ale i například obrázek. Tuto mapu neznám, takže čas nemohu posoudit, ale je pravda, že DaveLight a GoldyBoi jsou v parkouru opravdu dobří. Zkus si lépe pročíst, to co napsal 100ry. Pokud dokážeš, že mapu jde opravdu doskákat pod 1 minutu tak ti ban bude odstraněn a dáme ti nějakou náhradu. V opačném případě ti ban zůstane

(Navíc tvé tvrzení, že jsi cheaty nikdy nepoužil je docela vtipné -  na tvém účtu je už více banů za Xray)

Neporušuj taky prosím pravidlo o posílání více než 2 příspěvků za sebou - můžeš využít funkce upravit.

Pěkný den,

Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Tomas2808
Sponzor++

31 postů
2 reputace

IGN: Tomas2808
Od Tomas2808 » přes 2 let

Zdravím , Četl jsem tuto žádost a velice mě udivila , jelikož jsi doskákal jednu z těch těžších map o 1 minutu dříve než nejlepší 2 hráči na serveru. Samozřejmě jde všechno , ale pokud nemáš nějaký video záznam o tom jak jsi to skákal či nějaký důkaz tak ti je ban udělen právem. Jak už zde bylo zmíněno máš možnost dostat unban za podmínky , že to znova doskáčeš pod 1 minutu , aby A-Team mohl posoudit , že jsi to opravdu skákal ty a né nějaký program. Pro příště bych vynechal tu menší toxicitu a neříkal bych tady , že jsi neměl hacky nebo tak , jelikož jsi takhle proti řečíš a mohlo by se to v budoucnu obrátit proti tobě jako například teď.






S pozdravem Tomas2808heart



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
Poprosil by vás, @Tomas2808 a @King2108_MC , aby ste sa nevyjadrovali k cudzím žiadostiam, aj keď sú vaše príspevky k téme. Fórum má stále nejaké pravidlá, tak by bolo fajn ich dodržiavať. Ďalej poprosím nech sa sem vyjadruje len zabanovaný hráč a členovia AT. Vďaka za pochopenie.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



bm1
Sponzor

31 postů
0 reputace

IGN: bm1
Od bm1 » přes 2 let

hele ty bany byli za to že mě někdo ukradl učet a nechápu váš systém když někdo dá parkour do minuty tak hnedka ban nemáte vubec žádné dukazy takže poprosím o unban děkuju








bm1
Sponzor

31 postů
0 reputace

IGN: bm1
Od bm1 » přes 2 let

tahle to prostě nefunguje to mužete dát ban jen za to že borec udělal nový record XDD








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 2 let

Zdravím,

jak už ti bylo řečeno, stačí, aby jsi dokázal, že jsi schopný odskákat mapu za tento čas a máš UnBan. Zatím se zde ale pouze chováš drze, posmíváš se členům AT a nabídku ignoruješ. 

Také bych tě rád požádal a naposledy upozornil, aby jsi si dával pozor na double post, jinak už budeš opravdu potrestán i zde na webu. 

 

Přeji pěkný den

---






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l