Vanilla • Minicraft.cz



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 2 let

Zdravím, môžem sa spýtať prečo sú na vanille zakázané dôleźité vanilla prvky ako Prechádzanie entít cez portály a Nether roof. Spolu s týmto by som chcel navrhnúť aby sa niekedy resetoval End na vanile alebo aspoň odreskoval celý základný ostrov (s tým že si tam dá resku nejaký admin a odstráni všetky flagy) aby sa dal zabiť/respawnúť ender drak a preniesť Shulkera do overworldu.

Edit: Dva ďalšie bugy: Shulker sa neotvára na strane klienta a Chat https://ctrlv.sk/Xpuh

Edit 2: Lamy a Oslovia nejdú tamnúť "Taming of creatures that can carry chests is disabled"

Vďaka






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

@saffers






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



saffers
Majitel

5327 postů
7503 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 2 let

Zdravím,

chat by nyní měl mít v pořádku a residenci v endu jsem převedl na sebe s povolenými vlajkami. Zmíněné glitche, které Minecraft obsahuje můžeme povolit, nicméně se stále jedná o chyby, které by mohly být opravené v novějších verzích Minecraftu.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 2 let

Vďaka, ešte vás poprosím pridajte povolenie upravovať animalkilling a enderpearl v reske, dnes ma tu navštívil istý Skinny18777 a začal mi zabíjať všetko a nemohol som robiť absolútne nič... move obišiel enderperlami.






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



saffers
Majitel

5327 postů
7503 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 2 let

Zdravím,

zmíněné vlajky jsem přidal včetně pár dalších, které by se mohly hráčům hodit (sanimals, crafting,...). Změna se projeví zítra ráno.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva