PVP • Minicraft.cz

PVP


kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

minihra PVP mi prijde hodne zanedbana a take mi prijde ze se tam nedeje nic noveho .Podle me by bylo dobre tam dělat nejake eventy nebo nebo nekomu dat EVENTERA  aby delal eventy .

Také bych byl rád kdyby se nekdo z ateamu zastal secretu na pvp nebo udelejte plugin ,uz tam asi 3 mesice je nikdo nedoplnil. Potom bych byl rád kdyby nekdo opravil arenu protoze se tam neda fightit , neda se tam fightit protoze kazdej proste utece 10 blockovou dirou vedouci do NOPVP to me a nekolik dalsich hracu hodne stve , tak bych byl rad aby jste to bud zadelali nebo aby jste vratily tu starou mapu na tu si nikdo nestezoval. Potom bych byl rad o zpraveni jedne veci takova malickost , Hrac leggy123 ma lvl 29 a 5000 killu a neni ani v jedne topce nevim jestli to tak neni u nejakych jinych hracu ale u tohohle to je takze bych byl rad kdyby jste ho tam pridali. Také bych chtel dodat ze hrac Georgeswin je afk 24/7 a ma uz nafarmeno 2+k hodin na jednom a tom stejnem miste v dia dolech byl bych rad kdyby jste stim neco udelali. Potom by se hodilo pridat nejakou pomocnou tabulku protoze jsou treba prikazi jako /p flag set pvp true a to ti na parcele zapne pvp a hodne lidi o tom nevi a o takovych prikazech takze to bych jeste pridal .

kengy23








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Zdravím,

hned na začátku bych chtěl poděkovat za návrh. Některé změny jsem realizoval.

K PvP aréně - nejlepší by bylo, kdyby se vyjádřilo více hráčů, arénu bychom podle toho upravili nebo předělali.

Hráč leggy123 - na server se nepřipojil hodně dlouhou dobu, nemohu ho tedy znovu přidat do tabulek.

Hráč Gorgeswin - pokud hráč neobchází automatickou afk protekci, tak to zakázané není.

Pomocná tabulka k parcelám - tabulku jsem tam přidal společně s nějakými základními příkazy

Eventer - k této části se musí vyjádřit @saffers , v jaké je to teďka fázi.

Ještě jednou díky. Pokud byste měli nějaké další změny, budeme za ně rádi.

Pěkný zbytek dne,

Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Dafi8
Sponzor++

6 postů
2 reputace

IGN: Dafi8
Od Dafi8 » přes 2 let

-Odstraněno kvůli vulgaritě

-Szyho27








kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

Dobry den ,

jeste neco napisu k zmenam na PVP. Prodloužil bych ban za odpojení z boje protoze 30 min je moc malo. A také bych chtel dodat ze kdyz jsem zacinal asi pred rokem tak ti to normalne ban za odpojeni z boje davalo ale ted mi prijde ze to nikdo nikdy nedostane.








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 2 let
Máš pravdu, ale to není problém jen s minihrou PVP. To se využívalo i na oneblocku skyblocku atd. Prostě pvp je nevyrovnane a prostě by bylo nejlepší všechny problémy sepsat do 1 zprávy a dát k tomu i řešení







kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

Hráč der123 mi napsal pres jeho discord .2021-07-01_2.png








kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

Také by pry rad zmenil nejake veci

 








saffers
Majitel

5327 postů
7503 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 2 let

Zdravím,

 

herní mód PvP je připravený k tomu, aby na něm mohl být eventer se světem, kde by se eventy pořádaly. Bohužel se ale ještě nepřihlásil nějaký hráč, ze kterých bychom mohli eventera vybírat. Pro splnění je nutné již mít nějaké eventy, podle kterých si můžeme udělat alespoň malý obrázek o tom, zda by daný hráč byl na post dostatečně vhodný.

Pokud tedy někdo má o tento post zájem, tak stačí postavit pár ukázkových eventů a doufat, že bude vybraný.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 2 let
Jako je to jenom můj názor ale mít eventera na PVP "minihre" je docela zbytečný podle mě