Úvod • Minicraft.cz

Minicraft.cz

Právě je na serveru 16 hráčů.

Připoj se na server přes IP: play.minicraft.cz

Novinky

Zdravím, uběhly zase dva týdny, takže...

Příští streamu bude v sobotu 15. prosince (decembera) od 18 do přibližně 20 hodin.

Bude zase na mém Twitch kanále zde.

Program

  • soutěž o náhodné Steam klíče
  • Vánoční zvyky - pouštění skořápkových lodiček, rozkrajování jablek a další
  • hraní miniher, pokec na serverovém TeamSpeaku
  • ukázka staveb hráčů
  • cokoliv dalšího

Jinak tady najdete záznam z minulého streamu - pečení perníkových Minecraft postaviček :)

Odkaz na video (pokud se nezobrazuje správně) nebo otevřít v YouTube aplikaci

Můj YouTube kanál

Můj Twitch

Můj Web

 14 Dec 2018, 15:00 0 | 8

Zdravím, opět je týden za námi, takže jako obvykle vychází souhrn novinek.

Prvně začnu s z mého pohledu nejzajímavější novinkou - tagy. Každý hráč si může vybrat jeden tag, který se bude zobrazovat nad jeho postavičkou. Aktuálně je na výběr z přibližně 45 tagů, ale nabídka se ještě zvětší. Aktivace probíhá úplně stejně jako u Značek - stačí najít správnou postavičku na hlavním lobby (sněhulák hned vedle Značkovacího vesničana). Také proběhla menší úprava mapy na hlavním lobby, aby se v nekterých částech hráčům nelagovaly klienty.

Tagy

 

Po delší době se také změnila mapa na KitPvP, celkově je v zimním stylu a stojí za ní @iSquu. Podle reakcí hráčů nejen dobře vypadá, ale dobře se na ní i hraje. Mimo to byl ještě mírně vylepsen kit BeastMaster.

Nová mapa na KitPvP

 

A protože Vánočních map nebylo na Minicraftu málo, najdete takovou i na minihře The Bridge. Také za touto mapou stojí @iSquu a jednoduše ji poznáte podle názvu Christmas.

Nová mapa Christmas na TheBridge

 

Několika vylepšení se opět dočkal i BuildCreative, například bylo navýšeno omezování počtu bloků na jednu WorldEdit operaci a to včetně brushe, rozsáhlé úpravy tedy budou jednodušší. Mimo jiné zde najdete i 67 nových Vánočních hlav, takže stavba čehokoli s Vánoční tématikou bude o poznání jednodušší. Ty samé hlavy najdete také na FunCreative.

Na BuildCreative byl vylepšen WorldEdit

 

A to je skoro vše. Ještě zmíním, že na PvP parcelách se nově negenerují oceány, takže se nestane, že by nějaký hráč měl celou parcelu zaplavenou vodou a také hráči mohou na parcelých používat /home a /sethome. Na Survival serveru bylo přidáno několik předmětů do obchodu a nakonec si na Skyblocku můžete na celý ostrov nastavit zimní biom.

A zase za týden!14 Dec 2018, 14:16 0 | 9

Zdravím, opět vychází týdenní souhrn novinek a tento nemůže začít nijak jinak než informací o Vánočním updatu.

Pravděpodobně nejviditelnější novinkou je předělané lobby do  zimního stylu. Najdete tam také Vánoční stromeček nebo dárky. Také si nezapomeň každý den vybrat odměnu v Adventním kalendáři. Mimo jiné se do zimního tématu pozměnily i další části serveru jako spawn FunCreativu nebo lobby Skinů.

Nové Vánoční hlavní lobby

 

Jako druhou "nejhlavnější novinku" vyzdvihnu aktualizaci na verzi 1.13.2. Po Vanille a PvP se dočkal BuildCreative, kde budou novinky asi nejužitečnější, protože se jedná hlavně o stavební serveru. Můžete si tak užívat například schody a půlbloky z podpodních bloků, opracované dřevo, nový led, delfíny a spoustu dalších novinek.

BuildCreative je nyní na verzi 1.13.2

 

Po delší době se novinek dočkal i Skin server. Obohacena byla nabídka skinů v kategoriích Movie, Slime a Warrior.

Můžete si vybrat z několika nových skinů

 

Na SkyPvP byla přidána tabulka hráčů s nejvyšším killstreakem - počtem zabitých hráčů bez jedinného úmrtí (na návrh hráče @MasterGamingTV) a mírně upravena PvP zóna, aby nebylo možné hráče nijak zabít "strkáním" z ostrova.

Nová TOP tabulka na SkyPvP

 

A nakonec nechám nový spawn na Technic Survivalu. Obměnu to již chtělo, protože původní byl na serveru již od představení Technic Survivalu. Nový spawn postavil builder @MikiBlack, vypadá hodně dobře. Mimo jiné byla na Technic Survival přidána hádanka. známá z dalších survival serverů.

Nový spawn na Technic Survivalu

 

A z drobností ještě zmíním změnu cen v obchodech u některých předmětů na všech survival serverech nebo lepší aktualizaci TOP hlav na FunCreativu.

A zase za týden!04 Dec 2018, 19:55 1 | 21

Zdravím, uběhly zase dva týdny, takže...

Příští streamu bude v sobotu 1. prosince (decembera) od 18 do přibližně 20 hodin.

Bude zase na mém Twitch kanále zde.

Program

  • soutěž o náhodné Steam klíče
  • pečení perníkových Minecraft postaviček
  • hraní miniher, pokec na serverovém TeamSpeaku
  • ukázka staveb hráčů
  • cokoliv dalšího

Jinak tady najdete záznam z minulého streamu - míchání Minecraft lektvarů :)

Odkaz na video (pokud se nezobrazuje správně) nebo otevřít v YouTube aplikaci

Můj YouTube kanál

Můj Twitch

Můj Web

 

 30 Nov 2018, 15:52 2 | 20

Zdravím, zase uběhly dva týdny a tak vychází souhrn novinek.

Hodně neobvykle začnu s minihrou Zombies, kde se za poslední dobu nic moc nového neudálo. To se ale tento týden změnilo. Všechny vlny nově spawnují o něco více zombie, aby hra byla atraktivnější i pro více hráčů najednou a vždy to nebylo až tak jednoduché.

V Zombies se spawnuje více zombie

 

Poměrně dost malých změn se událo i na PvP - například byl přidán nový kit Miner, který obsahuje několik různých krumpáčů s různými enchanty, dále vyšší posty mohou používat /god na parcelách pro zapnutí nesmrtelnosti (při tom ale nemohou zabíjet hráče) a nakonec se malé úpravy dočkal i scoreboard - tabulka v pravé části obrazovky.

Nový kit Miner na PvP

 

Několik předpřipravených staveb bylo opět přidáno i na BuildCreative, tento týden konkrétně Rubikova kostka a stavba domku.

Nové předpřipravené stavby na BuildCreative

 

A po delší době se rozšířil výběr skinů na skin serveru, tentokrát jde o pár nových skinů v sekci Undertale a aktualizaci několika již smazaných.

Na serveru bylo přídáno několik nových skinů

 

A nakonec ještě zmíním změnu mapy na přihlašovacím serveru nebo zpřístupnění funkce Tagy - krátkého nápisu nad hráčem. Tagy jsou nyní v testování, tak je můžete nalézt zatím jen nad několika členy AT, ale již brzy budou dostupné pro všechny.

A zase za týden!21 Nov 2018, 21:58 0 | 9

Tweety